Логін  Пароль  

Положення про Центр дистанційного навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

 

ПОЛОЖЕННЯ 

про Центр дистанційного навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  

1.     Загальні положення  

  1. Положення про Центр дистанційного навчання (далі - Положення) розроблене на виконання Закону України «Про вищу освіту», Програми розвитку системи дистанційного навчання на 2004-2006 роки, затвердженої Кабінетом Міністрів України, Загальнодержавної програми «Електронна Україна» на 2005 - 2012 роки, «Положення про дистанційне навчання», затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 466 від 25.04.2013 р., Указу Президента України від 25 червня 2013 року №344/2013 «Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року».

   Продовжити

   ДрукE-mail

Положення про сертифікацію електронних навчальних курсів, розміщених в системі дистанційного навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

 

ПОЛОЖЕННЯ 

про сертифікацію електронних навчальних курсів, розміщених в системі дистанційного навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1.1. Це Положення визначає поняття електронний навчальний курс (далі - ЕНК), його структуру, порядок розроблення, апробації і сертифікації  та впровадження у навчальний процес УДПУ.

  Продовжити

  ДрукE-mail

Положення про дистанційне навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини

 

ПОЛОЖЕННЯ 

про дистанційне навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 

 

1. Загальні положення 

1.1. Положення про дистанційне навчання (далі – Положення) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (далі – Університет, УДПУ) є нормативним документом, який регламентує організацію процесу дистанційного навчання в Університеті.

Продовжити

ДрукE-mail